sobota, 21 marca 2009

Siatkarski Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Pajęcznie

Dnia 20 marca 2009 roku w pajęczańskim Zespole Szkół odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy Nauczycielami a Uczniami. Zorganizowano to spotkanie z okazji Dnia Wiosny. Oprawa meczu przypominała mecz drużyn pierwszoligowych. Począwszy od reprezentacyjnych strojów, kamery oraz aparatu, które uwieczniły to spotkanie aż po muzykę jaka towarzyszyła zawodnikom oraz kibicom rozgrzewając ich do rywalizacji sportowej. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Pierwszego oraz drugiego seta wygrała drużyna Uczniów i wszyscy myśleli że zwycięzca meczu jest już wyłoniony. W trzecim secie złe zmiany w składzie drużyny Uczniów spowodowały, że set ten padł łupem drużyny Nauczycieli, która to z seta na set grała coraz lepiej i tym samym wygrała dwie kolejne partie zwyciężając w całym spotkaniu 3:2. Sprawdziło się stare siatkarskie powiedzenie "Kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 3:2". Mecz ten odbył się w wręcz przyjacielskiej atmosferze i sportowym duchu walki. Nauczyciele dopięli swego pokazując uczniom, że mimo wyższej średniej wieku jeszcze potrafią się ruszać. Pozostaje mi tylko życzyć Uczniom pajęczańskiego Zespołu Szkół wszystkiego dobrego i spokojnego przygotowywania się do zbliżającej się wielkimi krokami Matury.