czwartek, 12 marca 2009

Zawody Powiatowe Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców w Zespole Szkół w Pajęcznie

Dnia 12 marca w Zespole Szkół w Pajęcznie odbyły się zawody rangi powiatowej w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.
Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor ZS w Pajęcznie Pan mgr Marek Szydłowski życząc wszystkim drużynom sportowej rywalizacji, kończąc swoje przemówienie słowami "niech zwycięży lepszy".
W imprezie tej wzięły udział reprezentacje żeńska oraz męska Szkół Ponadgimnazjalnych z Pajęczna oraz Działoszyna. O godzinie 9.30 rozpoczęły swoje spotkanie panie. Mecz skończył się łatwym zwycięstwem 3:0 dziewcząt z pajęczańskiego Zespołu Szkół. Zaraz po zakończonym meczu kobiet rozpoczął się mecz mężczyzn. W tym o to spotkaniu naprawdę było co oglądać. Pierwszego seta wygrał zespół z Działoszyna. W drugiej odsłonie okazali się lepsi uczniowie z ZS z Pajęczna. Trzeci set był powtórką seta pierwszego, w którym to lepsi byli Działoszynianie. Czwartego seta wygrała drużyna z Pajęczna. Do wyłonienia zwycięscy a zarazem reprezentanta Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Pajęczańskiego na szczeblu rejonowym potrzebne było rozegranie piątego seta i to w tej decydującej odsłonie meczu lepsi okazali się uczniowie ZS w Pajęcznie i to oni będą reprezentowali nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 20 maca (piątek) w hali sportowej w Działoszynie. Życzmy im wszystkiego dobrego. :-)